NOVINKY

Ostatní stavby

Půdní vestavby

Nabízíme půdní vestavby od projektu až po realizaci, rekonstrukci či novou výstavbu. Půdní vestavby jsou řešením, jak lze z prostorů, které byly původně využívány jako půda, sušárna atd. zhotovit příjemné atraktivní prostory pro podnikání nebo bydlení. Dále jsou půdní vestavby praktickým řešením dvougeneračního bydlení. Půdní vestavby nejsou jednoduchou záležitostí, ale není to věc neřešitelná. Půdní vestavby se provádějí především pro byty či kanceláře. Tyto výstavby podléhají přísným povolením, někdy nesmyslným požadavkům spoluvlastníků domu, ale také velmi náročným požadavkům dotčených orgánů. Zde se jedná především o vybudování přístupových chodeb, výtahů, požárních únikových cest či nestandardních skladeb konstrukcí půdní vestavby.

Krovy

Před vlastní stavbou krovu – střešní konstrukce, vypracujeme výrobní projektovou dokumentaci ve specializovaném softwaru SEMA. Podle této dokumentace zpracujeme cenovou nabídku. Před zpracováním cenové nabídky musí být určeno, zda se jedná o krov vyrobený na CNC stroji např. Hundegger nebo zda se jedná o krov “vyřezávaný na stavbě”. Krov vyřezávaný na stavbě je levnější, ale oproti vyrobenému krovu na CNC stroji je znatelná různá přesnost prvků. Zákazník, který požaduje 100% kvalitu, by neměl šetřit na opracování krovu strojně.

Pergoly

Na výrobu pergol, přístřešků a altánů používáme masivní smrkové nebo borovicové profily nebo KVH profily, které zajišťují kvalitu svou odolností proti povětrnostním vlivům a jsou výborným doplňkem zahrad a domů. Pergoly mají masivní sloupy, pozednice a vaznice z hranolů 100 x 140/200mm. Spoje jsou opatřeny čepy, což zaručuje vysokou prostorovou tuhost a stabilitu konstrukce. Životnost výrobků z masivního materiálu je závislá na ochraně dřeva. Na ochranu dřeva používáme lazury od renomovaných výrobců. Naše produkty nejdou cestou nejnižší ceny, ale nejvyšší kvality.

Terasy

Terasa je místo nejen pro odpočinek, ale i pro setkání se svými blízkými, pro pobavení se s rodinou a dětmi a měla by být „mostem“ mezi obydlím a volnočasovou částí parcely. V neposlední řadě by měla sloužit i k pořádání večírků nebo grilování. Před stavbou terasy je potřeba znát jakou má mít terasa funkci a jakou má mít využitelnost s ohledem na roční období. Na terase může zákazník zahájit den ranní kávou, snídaní, posezením se svými partnery, ať životními, či podnikatelskými. Není lepší místo u domu, kde si lze vypít v klidu kávu, nebo si dát s přáteli skleničku dobrého vína. Na terase je možné trávit čas i studiem, či čtením oblíbené knihy nebo posloucháním oblíbené hudby. Na terasu by měla navazovat zahrada s trvalkami, tak aby byla nestále v okolí zeleň, která jen umocňuje dobrý pocit z doby strávené na terase. K tomu, aby byl zákazník spokojený, je potřeba znát zákazníkovi požadavky.

Chcete dům pro Váš spokojený život?

Poptejte nás