NOVINKY

Ceník domů

Ceník domů na klíč vydáváme přibližně 2x do roka. Reagujeme v něm především na kurz Eura vůči koruně, protože máme mnoho vstupů ze zahraničí. Základní ceník typových domů je v členění Základová deska, dům na dokončení, dům na klíč a venkovní objekty. Všechny ceny jsou vždy uvedeny s DPH 15%, tedy ceny koncové. Nacenění typových domů je provedeno podle standardů společnosti QUICKHAUS s.r.o. Nacenění individuálních projektů provádíme po předchozí přesné specifikaci po vyplnění Protokolu vyvzorování stavby.

Ceník ke stažení

Financování domů

Financování výstavby domů na klíč probíhá buď z vlastních zdrojů, nebo formou půjčky od specializovaných hypotečních domů.

Naše společnost pro zajištění hypotečních úvěrů pro klienty využívá specializované společnosti, špičky v oboru - Premium Finance.

Dále nabízíme možnost získání hypotéky od bank, které mají smlouvu o spolupráci s ADMD (Asociací montovaných domů). Těmito bankami jsou Česká spořitelna a.s a Hypoteční banka a.s. Pro naše klienty si tyto banky připravily specializované produkty jako je Hypotéka na dřevo atd. Tyto produkty naši klienti rádi využívají, protože i jednou z výhod bývá vždy nižší úroková sazba. V každém ročním období tyto banky nabízejí různé slevy či bonusy, které vždy hypotéku o něco zlevní. Pokud máte zájem, zajistíme vše za Vás.

Platba za domy probíhá rovnoměrně v poměru k provedeným pracím na základě záloh nebo tranší. Vždy ale podle požadavků a podmínek hypoték.

Chcete dům pro Váš spokojený život?

Poptejte nás