NOVINKY

Ceník domů

Ceník domů na klíč vydáváme přibližně 2x do roka. Reagujeme v něm především na kurz Eura vůči koruně, protože máme mnoho vstupů ze zahraničí. Základní ceník typových domů je v členění Základová deska, dům na dokončení, dům na klíč a venkovní objekty. Všechny ceny jsou vždy uvedeny s DPH 15%, tedy ceny koncové. Nacenění typových domů je provedeno podle standardů společnosti QUICKHAUS s.r.o. Nacenění individuálních projektů provádíme po předchozí přesné specifikaci po vyplnění Protokolu vyvzorování stavby.

Ceník ke stažení

Vzhledem k velmi častému zdražování vstupů, nyní kalkulujeme každou zakázku individuálně. Aktuální ceník si vyžádejte na e-mailu: info@quickhaus.cz
Děkujeme
QUICKHAUS s.r.o.

Financování domů

Financování výstavby domů na klíč probíhá buď z vlastních zdrojů, nebo formou půjčky od specializovaných hypotečních domů.

Naše společnost pro zajištění hypotečních úvěrů pro klienty využívá specializované společnosti, špičky v oboru - Premium Finance.

Dále nabízíme možnost získání hypotéky od bank, které mají smlouvu o spolupráci s ADMD (Asociací montovaných domů). Těmito bankami jsou Česká spořitelna a.s a Hypoteční banka a.s. Pro naše klienty si tyto banky připravily specializované produkty jako je Hypotéka na dřevo atd. Tyto produkty naši klienti rádi využívají, protože i jednou z výhod bývá vždy nižší úroková sazba. V každém ročním období tyto banky nabízejí různé slevy či bonusy, které vždy hypotéku o něco zlevní. Pokud máte zájem, zajistíme vše za Vás.

Platba za domy probíhá rovnoměrně v poměru k provedeným pracím na základě záloh nebo tranší. Vždy ale podle požadavků a podmínek hypoték.

Chcete dům pro Váš spokojený život?

Poptejte nás